Listing Courtesy of:
West Penn MLS, Inc / Listed By: Katelyn Davis, Coldwell Banker Realty
West Penn MLS, Inc / Listed By: Katelyn Davis, Coldwell Banker Realty 4725 Tomer Drive Murrysville, PA 15668
Contingent (337 Days)
$279,000 (USD)
MLS #:
1706082
1706082
Taxes
$3,648
$3,648
Type
Single-Family Home
Single-Family Home
Year Built
1700
1700
West Penn MLS, Inc
Last checked May 15 2026 at 1:09 PM GMT+0000
West Penn MLS, Inc
Last checked May 15 2026 at 1:09 PM GMT+0000
Bathroom Details
- Full Bathroom: 1
- Half Bathroom: 1
$ (+/-)
Sep 25, 2025
Price Changed
$279,000
-3%
-$10,000
Sep 11, 2025
Price Changed
$289,000
-3%
-$10,000
Jul 30, 2025
Price Changed
$299,000
-4%
-$10,999
Jul 08, 2025
Price Changed
$309,999
-3%
-$8,001
Jun 13, 2025
Listed
$318,000
-
-
Location
Description